آموزش تولید محتوادوره ساخت فیلم آموزشی
موضوعات داغ

مجموعه وبینارهای دبیران علوم ایران زمین-مقدمه تولید فیلم آموزشی

محتوای آموزشی یکی از بنیان های اساسی سیستم های آموزشی نوین و یکی از دستاوردهای مهم فناوری الکترونیک می باشد. محتوای آموزشی که با متن ها و تصاویر ساده بر روی لوح های فشرده آغاز گشت، امروز به مرحله مهمی از حیات و تکامل خود رسیده است. از آنجایی که کار اصلی آموزش را در روش های آموزش از راه دور و دانشگاه مجازی و …. ، محتوای آموزشی را  به دوش می کشد، دقت در طراحی و تولید محتوای آموزشی امری اجتناب ناپذیر است و هرگونه حساسیت و وسواس در تولید آن کاملا توجیه شده و بحق است.

محتوای آموزشی به مجموعه ای از عکس ها، متن ها، و انیمیشن های صوتی و تصویری گفته می شود که به کمک تکنولوژی رایانه ای پدید آمده تا یک مبحث درسی را آموزش دهد. این محتواهای آموزشی توسط مدرسان این دروس و متخصصین رایانه ایجاد می شود و برای اجرا و یادگیری در اختیار فراگیران قرار می گیرد.

از این رو فیلم آموزشی چگونگی تولید یک محتوای اموزشی و از کجا باید شروع کنیم برای شما عزیزان در سایت قرار دادیم  که برای دریافت آن  بر روی لینک زیر کلیک کنید و فیلم را بصورت رایگان دریافت نمایید.

این فیلم توسط مدرس جوان کشوری مهندس زندیان تهیه و تنظیم شده است

مقدمه تولید فیلم آموزشی

تیم بزرگ دبیران علوم ایران زمین برای بهتر شدن سطح کمی وکیفی شما اساتید محترم در نظر دارد کلاسهای آموزشی تولید محتوای الکترونیکی  برگزار نماید.

بزودی برنامه تولید محتوا با نرم افزارهای آموزشی توسط این تیم ارائه خواهد شد.

با ما همراه باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا